Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10538
Stary 30.11.2018, 13:31
Wisła ma bardzo dużo fanów spoza Krakowa. Pytanie, jak sobie wyobrażacie ich przyjazd na 4 ligę? .... bardzo wątpliwe jest ich pojawienie się na stadionie, zwłaszcza np. po tym jak ich lokalna drużyna sprawi Wiśle bęcki.
Przyjazd na mecz Wisły wiąże się z ogromnymi korkami, gigantyczną ilością straconego czasu itp. Póki Wisła gra z najlepszymi - warto. A jak zacznie grać o mistrzostwo podwórka?
Hmm - druga myśl. Na pewno sporo osób/kibiców pogrywa w piłkę na amatorskim poziomie. Ale będą jaja ogrywać Wielką Wisłę, albo grać klasę wyżej.
Zgroza, po prostu zgroza
Odpowiedz cytując