serek.c2 napisał(a):

|
W całej rozciągłości popieram w dyskusji powyższy głos (no może oprócz niewiary w możliwość wycofania się w trakcie rozgrywek).
|
Możliwych wariantów jest bardzo dużo... sam należę do osób które nie wierzą w wycofanie się w trakcie rozgrywek, ale głównie dlatego że Ekstraklasa i C+ do tego nie dopuści bo sama na tym bardzo ucierpi.
Co innego z licencją na sezon 19/20.
Ja to widzę tak
Wariant A: grudzień 2018 znajduje się sponsor , ładuje kasę na długi i usprawnia płynność. Zawodnicy nie rozwiązują kontraktów. Mała szansa (głównie przez brak czasu i czynniki zniechecajace. Max 15% szans.
Wariant B. Nie znajdujemy inwestora w grudniu 2018.
7-8 zawodników rozwiązuje kontrakty (o tylu się mówi). Dogrywamy sezon i nie dostajemy licencji na sezon 19/20 (idziemy droga Ruchu. Daje na to ok 30% szans
Wariant C. Ktoś nam poda kroplówkę, podpisujemy kolejne ugody, w zimie sprzedajemy 3-4 zawodników za frytki i trwa status quo. 50% szans. Szukamy dalej sponsora, ale dostajemy licencję na sezon 19/20.
Wariant D. Styczeń 2019 Ogłaszamy upadłość 5%.
Dalej niż do czerwca ciężko coś wyrokować.