|
Boję się, że atmosfera wokół Klubu sprawi, że to będzie taka końcówka rundy jak w 2015 roku, kiedy przegraliśmy ostatnie 5 spotkań. Nie wierzę, że drużyna jest w stanie w 100% odciąć się od problemów i skupić jedynie na meczu. Dlatego raczej spodziewam się przełamania Miedzi.
|