maciekkk napisał(a):

|
Jak tylko będzie można zamawiać przez neta to całą kratę biorę, przewidujecie taką opcję ?
|
Pikniczek napisał(a):

W sumie też bym przez internet w razie co zamówił kilka sztuk
|
Polecam spojrzeć kilka postów wyżej, a dokładnie nr 14.