Temat
:
Wiślackie piwo
Wyświetl pojedynczy post
Pikniczek
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2018
Offline
#
27
30.11.2018, 11:24
maciekkk
napisał(a):
Jak tylko będzie można zamawiać przez neta to całą kratę biorę, przewidujecie taką opcję ?
W sumie też bym przez internet w razie co zamówił kilka sztuk
Pikniczek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pikniczek
Znajdź inne posty napisane przez Pikniczek