|
Niestety nie każdemu można dogodzić zawsze się znajdzie ktoś kto będzie narzekał.
Nie będzie mi dane spróbować tego w najbliższym czasie gdyż nie jestem z Krakowa, a nawet większość czasu przebywam za granica.
Wiec będę musiał odłożyć degustacje na najbliższe odwiedziny Krakowa które niestety nie wiem kiedy nastąpią:(
|