Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
Od: 08.2015
Offline
#
10514
30.11.2018, 08:28
sebanop
napisał(a):
Co Cię interesuje czy się socios ucieszą czy nie
Nie twoje pieniądze więc trzymaj ręce w swoich kieszeniach. Ty z pewnością nie przystąpisz więc nie wnikaj zy m.in ja będę się cieszył...
Zgadza się, nie moje pieniądze, nie chciałem obrazić tych którzy się ucieszą z 4 ligowej Wisły. Wybacz
iamironman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamironman
Znajdź inne posty napisane przez iamironman