|
Z takiego że:
- narosną opłaty za wynajem stadionu (w Krakowie lub w Gliwicach jeśli nam ktoś wynajmie),
- spadną wpływy z tytułu sprzedaży biletów grając juniorami i wegetując (i innych z dnia meczowego) - i to znacznie.
- odsetki od obecnego zadłużenia.
No może nie czerwiec ale powiedzmy grudzień 2019 kiedy już będziemy w II lidze. Ekstraklasa nam nie przyzna licencji (ale bardziej prawdopodobne że spadniemy). To samo tyczy się I ligi. Kto nam wynajmie staro skoro nikomu nie płacimy ?
Ale o czym my tu mówimy skoro my nie mamy żadnej płynności finansowej i na wszystko brakuje. Tak można funkcjonować do czerwca ? Wątpię.
|