Wyświetl pojedynczy post
jarecki
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: czyzyny-to nie nh

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10503
Stary 30.11.2018, 00:16
w 6 miesiecy 4 do 10 mln długu wiecej ? i jeszcze spadek ? na jakiej podstawie dług miał by wzrosnąć o 4 mln do 10 mln w kilka miesiecy ? sponsorzy sie nie wycofują kibice na mecze chodzą ( szkoda że tak mało ) teraz mamy ciekakwe mecze z Jagielonia i Lechem a w marcu mamy mecze z Legią i z Cracovia .
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
Odpowiedz cytując