Wyświetl pojedynczy post
jarecki
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: czyzyny-to nie nh

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10499
Stary 29.11.2018, 23:21
na Lechie przyszło 23 tys. choć to było przed materiałem Judeczaka ja mam cichą nadzieje że ludzie wiedząć że klub w tragicznej sytuacji jednak ruszą d.. na stadion 14 tys. biorąc pod uwage okoliczności to bedzie nasza kibiców porażka
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
Odpowiedz cytując