|
na Lechie przyszło 23 tys. choć to było przed materiałem Judeczaka ja mam cichą nadzieje że ludzie wiedząć że klub w tragicznej sytuacji jednak ruszą d.. na stadion 14 tys. biorąc pod uwage okoliczności to bedzie nasza kibiców porażka
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
|