Jeśli tak, to moim zdaniem będzie porażka, lub najwyżej jednorazowa ciekawostka. 6-8 zł za butelkę to na moje oko max, żeby był jakikolwiek popyt, a i tak od początku wiadomo, że kraftowe piwo = odważny produkt wśród kibiców, którzy w większości jednak walą tyskie i żubrixy
Lubię kraft, eksperymentuję czasami (z różnym skutkiem

), ale sorry 15 zł za butelkę nie dam.