|
Czaro.
No to mi pojechałeś. Dla twojej wiadomości. Mam zainstalowany słownik. Moje przeoczenie (a z ortografii byłem zawsze słaby. Stwierdzono u mnie dysortografię). I to jest Twój argument który masz przeciwko temu co napisałem ?
Bredzisz. Człowieku, jak nie wiesz o czymś to nie pisz. Taka prosta zasada.
Po pierwsze. IV ligę potwierdził prezes Małopolskiego PZPN. A Ty jakieś bzdury wypisujesz o niższych klasach rozgrywkowych.
Po drugie. Taki jesteś przywiązany do tego herbu ? Widzę że jesteś z tych kibiców co w szkole mieli problemy z historią. Ten herb powstał za czasów TF. I niech idzie gdzie chce i do kogo chce. Nie będę płakał za nim. Wręcz przeciwnie.
Konrad. 100% racji. Wreszcie ktoś napisał jak to wygląda. Już nie mogę czytać tych płaczków,, którzy piszą o tym że nowego klubu nie będzie stać na wynajem stadionu w IV idzie.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 29.11.2018 o godz. 22:33.
|