Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10485
Stary 29.11.2018, 22:03
Brednie, brednie i jeszcze raz brednie. A z czego chcesz spłacić te długi ? Masz to spłać i bo jak twierdzisz długi trzeba spłacać. Nie masz ? To za przeproszeniem, przestań bredzić.

Jest takie powiedzenie. Co zrobisz jak nic nie zrobisz. I w naszej sytuacji jeśli jakimś cudem inwestor się nie znajdzie to nie ma inne drogi niż wycofanie klubu. A kto myśli inaczej to odleciał i nie żyje w świecie realnym. W klubie zaraz nie będzie na papier toaletowy, rachunki za telefon, nie mówiąc o wynajmie stadionu. I niby gdzie będziemy grać i za co ? Jeszcze raz zapytam. I nie piszcie że kogoś sprzedamy. Przypuszczam że jest cicha umowa że piłkarze dali czas do końca roku a po tej dacie mają wolną rękę do rozwiązywania kontraktów. To kogo niby mamy sprzedać jak nikt nie zostanie poza Brożkiem ? Ktoś go kupi ? A syndyk na etapie likwidacji spółki już nie będzie miał kart zawodników. Zostanie mu herb SA. I co my niby jeszcze mamy ? Nic.

Ogólnie to sytuacja jest bardzo nieciekawa również dla Miasta Myślenice, które zainwestowała w bazę sportową, firm które zainwestowały w strefę kibiców, firm które wykupiły skyboxy.

TS jako ew. nowy podmiot będzie miał nieciekawą sytuację przynajmniej na początku bo ciężko pozyskać do współpracy firmy, którymi obecne S.A. zalega pieniądze, albo posiada inny zobowiązania wynikające z podpisanych umów. I to w tym wszystkim jest najgorsze jeśli klub padnie. Odbudowanie wiarygodności w oczach firm, z którymi można współpracować.
Odpowiedz cytując