Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10482
Stary 29.11.2018, 21:43
master17 napisał(a):Wyświetl post
Co nam da dokończenie sezonu juniorami ? Nic, a długi jeszcze większe. Jak ma to wszystko upaść, to lepiej już z początkiem nowego roku i układać, szukać kasy do nowego początku.
Zacytowałem przypadkowy komentarz ale szlag mnie trafia jak czytam o tym jak to będzie fajnie startować od 4 ligi.
Odpowiedzieć na pytania:
Co z długami miasta, piłkarzy, pracowników, dziesiątki innych podmiotów ? Mamy wszystkich zostawić na lodzie ? Długi trzeba spłacać!!! Poza tym w przypadku likwidacji wszystko w klubie zostanie wyprzedane na poczet należności. Wszyscy piłkarze włącznie z drużyną CLJ , która jest w strukturach Wisły SA.

I tak, granie juniorami przy wsparciu weteranów jest lepsze niż 4 liga. Nawet upadający Ruch potrafił sprzedać Stępińskiego za 3 mln euro.
Grajmy Buksa, kopnie 2 razy prosto piłkę i może a noz widelec ktoś wyłoży za niego rozsądne pieniądze podają nam kroplówkę .

Może pojawi się jednak nowy inwestor. Dajmy sobie więcej czasu.

Poza tym Kuba do Wisły zlozonych z juniorów i starych Wiślaków przyjdzie . Do 4 ligi już nie. Jeśli przyszedłby do nas Zima to byłby ogromnym magnesem dla dużych kapitałów.
Odpowiedz cytując