Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10480
Stary 29.11.2018, 21:24
Widzę że grono osób myślących podobnie jak ja się zwiększa.

Po co reanimować trupa i grać juniorami zwiększając tylko zadłużenie mając w perspektywie wycofanie się z rozgrywek w lecie ?

Teraz to dopiero się posypie. Nikt nic już nie będzie chciał wykonywać dla klubu jeśli nie zostanie zapłacone gotówką. Zraz telefony wyłączą.

Jak nikogo się nie znajdzie się do końca roku (no ew. do zakończenia przerwy zimowej) to klub powinien być wycofany. I teraz nasza rola kibiców żeby mieć wpływ na to kto/jak będzie tworzył i zarządzał nowym podmiotem w IV. Napiszę to jeszcze raz po spadku do IV w TS będzie noc długich noży i zacznie niezły przewrót. I może to dobrze. Świerzej krwi potrzeba.

Myślę że gdybyśmy padli z końcem roku to dużo kibiców zaangażowałoby się finansowo (np. poprzez Socios Wisła) żeby uczestniczyć w realnej odbudowie klubu. Te pieniądze ze składek członków na 3 i 4 ligę robią różnicę (teraz w ekstraklasie nie mają takiego oddziaływania na sytuację klubu).
Odpowiedz cytując