wolfy napisał(a):

Też tak coś kojarzyłem, ale u nas to chyba jedyna możliwość wykorzystania tego bubla. Koncertu ani żadnej innej imprezy scenicznej nie zrobisz (akustyka), budynki gospodarcze to żart - ten stadion to kpina.
600 mln. zł.
|
to że go wybudowali za 600mln wcale nie oznacza że ma być wynajęty za % kwoty wybudowania.
Cena wynajmu powinna być wyceniona na podstawie podobnych stadionów czy to w Polsce czy europie.
Ale to trzeba wynegocjować.