Wyświetl pojedynczy post
_al3x
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10477
Stary 29.11.2018, 19:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Też tak coś kojarzyłem, ale u nas to chyba jedyna możliwość wykorzystania tego bubla. Koncertu ani żadnej innej imprezy scenicznej nie zrobisz (akustyka), budynki gospodarcze to żart - ten stadion to kpina.
600 mln. zł.
to że go wybudowali za 600mln wcale nie oznacza że ma być wynajęty za % kwoty wybudowania.

Cena wynajmu powinna być wyceniona na podstawie podobnych stadionów czy to w Polsce czy europie.
Ale to trzeba wynegocjować.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując