Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10476
Stary 29.11.2018, 19:45
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej mamy jasność. Sarapata zgodzi się na wiele by klub sprzedać, żadnych warunków nie postawi, z nikim targować się nie będzie.
Po prostu z pocałowaniem ręki klub odda. Byle tylko komuś kto ma jakikolwiek kapitał, a nie jakiemuś gagatkowi typu Mereś.....
No ale to nie jest żadna nowa wiadomość. Problem w tym że nikt chętny się nie pojawił. Pomijając długi udupia nas stadion którego koszty wynajmu ledwo się bilansują przy realistycznej frekwencji, którego miasto nie naprawia i nie ma nawet praw autorskich do niego. Nikt zdrowy psychicznie nie właduje się w takie bagno.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.11.2018 o godz. 19:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując