Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10467
Stary 29.11.2018, 17:46
Ktoś pytał o transze z C+. Zasłyszałem, że Spółka Ekstraklasa będzie chciała za wszelką cenę dograć sezon do końca w obecnym składzie, bo bez Wisły to o 17 mniej spotkań na wiosnę i w perspektywie ogromne kary od C+ i Eurosportu. Poza tym to ogromny policzek wizerunkowy dla całej polskiej piłki. Żaden polski klub się nie wyłożył w trakcie sezonu i osobiście uważam że i tym razem tak nie będzie.

I tylko część transzy była zamrożona dla miasta. Z tego co wiem część także za sezon 19/20... ale czy wtedy będziemy w ekstraklasie?
Odpowiedz cytując