|
Miedź musi się w końcu przełamać, Wisła wydaje się być idealnym kandydatem.
Z drugiej strony to byłoby zbyt logiczne jak na ekstraklapę, więc obstawiam remis, pewnie 2:2. Dla nich Łobo, dla nas Boguski z Imazem
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|