Patryko napisał(a):

Pytanie czy w obecnej sytuacji jest jakikolwiek sens takiego działania tj. przesuwania upadku Wisły o kolejne dajmy na to 6 miesięcy? Czy obecny zarząd jest w stanie przez ten czas odwrócić nasz kurs na dno?
Jedynym pozytywem tego rozwiązania jest wydłużenie czasu na szukanie inwestora, jednak odnoszę wrażenie, iż będzie cholernie ciężko znaleźć kogoś, kto wejdzie w klub i go w miarę sprawnie oddłuży.
|
Od przyszłego sezonu wchodzi nowy kontrakt telewizyjny, który powinien dać nam trochę oddechu. Pytanie tylko czy tyle dotrwamy.