Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10458
Stary 29.11.2018, 15:10
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy w obecnej sytuacji jest jakikolwiek sens takiego działania tj. przesuwania upadku Wisły o kolejne dajmy na to 6 miesięcy? Czy obecny zarząd jest w stanie przez ten czas odwrócić nasz kurs na dno?
Jedynym pozytywem tego rozwiązania jest wydłużenie czasu na szukanie inwestora, jednak odnoszę wrażenie, iż będzie cholernie ciężko znaleźć kogoś, kto wejdzie w klub i go w miarę sprawnie oddłuży.
Od przyszłego sezonu wchodzi nowy kontrakt telewizyjny, który powinien dać nam trochę oddechu. Pytanie tylko czy tyle dotrwamy.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując