A jaki plan naprawczy

? Planujemy sprzedaż klubu w ciągu najbliższych 6 miesięcy


?
co do zajęcia transz to z tego co pamiętam na 100 % część jest na spłatę zadłużenia do Miasta. natomiast w necie krążą różne informacje w tym zakresie. gdyby były zajęte/rozdysponowane w całości to Zarząd już powinien biec do sądu upadłościowego, bo wówczas praktycznie nie ma żadnych szans na spłatę części zadłużenia w najbliższym czasie