Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10455
Stary 29.11.2018, 14:40
A jaki plan naprawczy ? Planujemy sprzedaż klubu w ciągu najbliższych 6 miesięcy ?


co do zajęcia transz to z tego co pamiętam na 100 % część jest na spłatę zadłużenia do Miasta. natomiast w necie krążą różne informacje w tym zakresie. gdyby były zajęte/rozdysponowane w całości to Zarząd już powinien biec do sądu upadłościowego, bo wówczas praktycznie nie ma żadnych szans na spłatę części zadłużenia w najbliższym czasie
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 29.11.2018 o godz. 14:44.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując