Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pikniczek
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2018
Offline
#
10451
29.11.2018, 13:26
Zanim ZUS się upomni minie pewnie kilka lat, a jak dobrze ktoś im to ogarnia to nie będzie kłopotu....
Z US gorzej, ale nie wiem jak wygląda temat zobowiązań wobec US :(
Pikniczek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pikniczek
Znajdź inne posty napisane przez Pikniczek