sandomingo napisał(a):

Zlot Jehowych był bodajze w Kauflandzie
|
Też tak coś kojarzyłem, ale u nas to chyba jedyna możliwość wykorzystania tego bubla. Koncertu ani żadnej innej imprezy scenicznej nie zrobisz (akustyka), budynki gospodarcze to żart - ten stadion to kpina.
600 mln. zł.