Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10446
Stary 29.11.2018, 12:31
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Zlot Jehowych był bodajze w Kauflandzie
Też tak coś kojarzyłem, ale u nas to chyba jedyna możliwość wykorzystania tego bubla. Koncertu ani żadnej innej imprezy scenicznej nie zrobisz (akustyka), budynki gospodarcze to żart - ten stadion to kpina.
600 mln. zł.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.11.2018 o godz. 12:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując