|
Ręce z fiutem opadają jak niektórzy potrafią wszędzie wsadzić politykę.. Rzygać mi się już chce ubóstwianiem PISu na tym forum. Zrozumcie, czy prezydentem byłaby Wasserman, Gibała, czy Majchrowski, miasto i tak upominałoby się o swoje. Już raz nam rozłożyli dług na płatność raty, których nie spłacaliśmy. Nie winą Majchrowskiego jest, to, że zamiast spłacać owe razy zatrudniliśmy trenera ze sztabem za 100 tys. miesięcznie, którego wyrzuciliśmy po kilku miesiącach. Nie winą prezydenta była kadra 30 zawodników, z których część nie nadawała się do gry nawet na tak żenującym poziomie jaki mamy w naszej eklapie.
Część z was ma klapki na oczach i dalej będzie szukać argumentów na siłę byleby tylko wybielić zarząd i ukochaną panią prezes.
|