iamironman napisał(a):

Jeśli Majchrowski i jego świta nam rzeczywiście nam pomoże - ale tak naprawdę pomoże, a nie wbije gwóźdź do trumny - to odszczekam swoje słowa pod jego adresem.
Notabene w niedzielę wybory do rad dzielnic, ciekawe kogo wybiorą mieszkańcy dzielnicy V
|
Ja też (te odnośnie Wisły). Tym niemniej nie robiłbym sobie nadziei.