TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Wypierdalać z polityką i ciszej nad trumną.
|
Akurat tutaj lokalna polityka jest w temacie i niestety uczucia kilku osób zostaną obrażone. Stadion który jest dla nas ostatnim gwoździem do trumny nie wziął się znikąd, tak samo jak wymuszenie sprzedaży Carlitosa.
Najlepiej niech TS odda tereny żeby zaprzyjaźniony z czerwonym Jackiem developer mógł walnąć tam osiedle w zamian za przedłużenie agonii SA o pół roku.