Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10437
Stary 29.11.2018, 11:49
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Wypierdalać z polityką i ciszej nad trumną.
Akurat tutaj lokalna polityka jest w temacie i niestety uczucia kilku osób zostaną obrażone. Stadion który jest dla nas ostatnim gwoździem do trumny nie wziął się znikąd, tak samo jak wymuszenie sprzedaży Carlitosa.
Najlepiej niech TS odda tereny żeby zaprzyjaźniony z czerwonym Jackiem developer mógł walnąć tam osiedle w zamian za przedłużenie agonii SA o pół roku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.11.2018 o godz. 11:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując