Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
Od: 08.2015
Offline
#
10407
29.11.2018, 09:38
A jakby ktoś zapomniał i dalej liczył na tego pana:
https://www.youtube.com/watch?v=dFX6Pa0nGns
0:21 radzę się dobrze przysłuchać
iamironman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamironman
Znajdź inne posty napisane przez iamironman