JudasPriest napisał(a):

Całkiem serio - Prezydentem Krakowa jest Majchrowski kibic sąsiadki - 5 kadencję.Mnie jako kibicowi Wisły i mieszkańcowi tego miasta jest przykro. Ona jak i każdy z jego kontrkandydatów w wyborach byłby lepszy dla wszystkich z Krakowa.