Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
MackoKurko
Member
Od: 05.2018
Offline
#
10396
28.11.2018, 22:09
O ile miasto mogłoby "kupić" SA, to TS-u nie może, bo TS to stowarzyszenie...
MackoKurko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MackoKurko
Znajdź inne posty napisane przez MackoKurko