Framat... ręce opadają... jakbyś całe życie nie pracował na etacie to być może inne miałbyś rozumowanie...
Nie chce mi się nawet dyskutować na temat pisu bo nie ma o czym - jesli ktoś uważa, że ta partia czyni dobro społeczne powinien jak najszybciej udać się do zakładu zamkniętego i przyjmowac silne leki lub LOBOTOMIE sobie zrobić - innego wyjścia nie widze w takiej sytuacji.
Framat na koniec zapytam ile dzieci ma modelka z Warty Poznań i czy pobiera 500+ - nie musisz w sumie odpowiadać
"Gospodarczy komuniści w przebraniu katoliko-patriotów, z poparciem nieświadomego i przekupionego tłumu robią z naszego pięknego kraju swój folwark."