Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10383
Stary 28.11.2018, 12:16
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
jedna różnica Widzewa, Hutnika, Lechie - roz.......ili ich poprzedni zjebani właściciele , "od zera" klub postawili na nogach kibice , którzy stworzyli "nowe rozdanie"

u nas zaś od 4-tej ligi będziemy działać w niemal tym samym składzie za którego rządów tam spadliśmy , żadnego nowego rozdania nie będzie , tylko to samo (bez długów) 4 ligi niżej

a jesli ktoś myśli że wirtualne socios przejmie władze nad nową spółką od SKWK/TS to powodzenia

a i jeszcze kluczowa sprawa , wszystkie wymienione kluby po reaktywacjach w niskich ligach , nie mieli zdaje sie problemów ze stadionem , a to jest różnica KLUCZOWA

o ile jeszcze przeciętny kibic , może i chodził by dalej na okręgówke na R22 bo to dalej Wielka Wisła , o tyle jezdzic na te przysłowiowe pastwiska to raczej nie było by komu

Jak ktoś jeszcze raz będzie pi...sał o starcie z 4 ligi, to niech sobie przeczyta ten wyróżniony kawałek.
I poda od razu na którym stadionie będziemy grali.

PIERWSZOLIGOWA Garbarnia gra na Reymonta bo taniej było wynająć trybunę, niż przebudować stadion. Co więcej przy jej dochodach stać ich tylko na trybunę.

Czwartoligowej Wisły to nawet na wynajem trybuny nie będzie stać.
Co więcej Sarapata w GK powiedziała, że nie płacą również trenerom więc pytanie kto będzie w Wiśle grał.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując