|
są przepisy PZPNu UEFy i FIFY że dwa kluby a już tym bardziej występujące w jednej lidze nie mogą mieć tega samego właściciela
Czy to będzie bezpośrednio miasto jak u sąsiadki czy przez spółkę której właścicielem jest miasto nie ma znaczenia
Miasto Kraków nawet jakby chciało (a nie chce) nie może przejąc jakiejkolwiek części udziałów w Wiśle
|