Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4919
Stary 28.11.2018, 12:15
są przepisy PZPNu UEFy i FIFY że dwa kluby a już tym bardziej występujące w jednej lidze nie mogą mieć tega samego właściciela
Czy to będzie bezpośrednio miasto jak u sąsiadki czy przez spółkę której właścicielem jest miasto nie ma znaczenia

Miasto Kraków nawet jakby chciało (a nie chce) nie może przejąc jakiejkolwiek części udziałów w Wiśle
Odpowiedz cytując