Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10379
Stary 28.11.2018, 11:50
Ktoś porównuje nas tu do Hutnika. Zaraz będzie porównanie do Polonii Warszawa. A może jeszcze Warta Poznań i czy Garbarnia Kraków ?

A ja zapytam tak.

Lechia Gdańsk. Gdzie byli i gdzie teraz są ?
ŁKS. Gdzie byli i gdzie teraz są w najbliższym czasie będą ?
Widzew. Gdzie byli i gdzie teraz są w najbliższym czasie będą ? Tak, tak to ten sam Widzew, który bije rekordy w sprzedaży karnetów.

Jesteśmy od nich gorsi ? Niby dlaczego nam ma się nie udać a im się udało ? Padnie zaraz pytanie. A co ze stadionem. Jak będziemy w IV lidze to obecnego zarządu już nie będzie i Miasto może zmienić podejście w temacie wsparcia klubu i już nie będziemy płacić 123 tys. zł.

I jeszcze jedna sprawa. Przy podejściu jakie ma Ziętek i Kwiecień to akurat to oni mogą zostać tymi, którzy ODBUDUJĄ Wisłę. I to będzie ich cel. Taki ambitny, życiowy, który da im dużą satysfakcję życiową (bo po to chyba się żyje).

Inną sprawą jest to że my mamy mocny ruch kibicowski i w III i IV lidze to z samych biletów, składek, darowizn + jakich drobnych wpłat od firm można pociągnąć nie oglądając się na klub.

Padło że wszystko zostanie po staremu. Nie sądzę. Nikt teraz nie robi nerwowych ruchów bo to nie czas na to ale jak się to rypnie tow TS zacznie się rewolucja.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 28.11.2018 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując