|
Może i kolega zmięty ma zasługi w założeniu i działaniu tego forum, ale jego działalność w odniesieniu do Wisły kraków na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy w całości przekreśliły te zasługi.
Panie Miga dołącz pan do Jadczaka i prowadźcie dziennikarstwo śledcze....
Majchrowski to niech lepiej się trzyma z daleka ze swoimi rękami - to jest gość, z rodzaju tych którym po podaniu ręki trzeba przeliczyć palce....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|