Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pikniczek
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2018
Offline
#
10372
28.11.2018, 10:39
Skoro Garbarnia jest w stanie wynająć część R22, to my też powinniśmy dać radę
Tam na meczu jest średnio 500 osób
Pikniczek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pikniczek
Znajdź inne posty napisane przez Pikniczek