Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pikniczek
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2018
Offline
#
10370
28.11.2018, 10:16
Spadniemy, to wrócimy. Mamy dość mocny ruch kibiców więc liczyłbym bardziej na scenariusz a'la Widzew
Pikniczek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pikniczek
Znajdź inne posty napisane przez Pikniczek