Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10367
Stary 28.11.2018, 09:17
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Dalej komentarz dotyczący 4 ligi..... Myślisz, że ile osób przyjdzie oglądać okręgówkę? .... i gdzie będziemy grać? w Myślenicach? czy na pastwisku gdzieś po wsiach?...... Drużyny grające w okręgówce po wsiach to każdy ma pod blokiem czy domem. Co powiesz dziecku jeden z drugim? będziesz go chciał zabrać na Wisłe, a on Ci powie, że po cholerę jechać do Myślenic, jak prądniczanka, clepardia, garbarnia, nadwiślan..... grają pod blokiem ileśtam klas wyżej? i co mu w tedy odpowiesz? .... popatrzcie na hutnika, po bankructwie już tyle lat minęło i dalej grają po pastwiskach.... ilu mają od tego czasu nowych kibiców?..... Wisła MUSI zostac w ekstraklasie, żebyśmy dalej się łudzili, że ktoś jutro przyjdzie i wrócą wspaniałe czasy.....4 liga to umieranie klubu - w tedy już nikt nie będzie się nawet łudził i na stadion nie przyjdzie
Wisła to jednak nie Hutnik, więc sytuacja nie jest do końca porównywalna. Lechia na początku wieku udowodniła, że można awansować rok po roku i już po kilku latach wydobyła się z piłki pastwiskowej. Opcja 4-ligowa jest najgorszym scenariuszem, ale nie popadajmy w apokaliptyczny ton, nie oznacza śmierci klubu.
Odpowiedz cytując