|
Dalej komentarz dotyczący 4 ligi..... Myślisz, że ile osób przyjdzie oglądać okręgówkę? .... i gdzie będziemy grać? w Myślenicach? czy na pastwisku gdzieś po wsiach?...... Drużyny grające w okręgówce po wsiach to każdy ma pod blokiem czy domem. Co powiesz dziecku jeden z drugim? będziesz go chciał zabrać na Wisłe, a on Ci powie, że po cholerę jechać do Myślenic, jak prądniczanka, clepardia, garbarnia, nadwiślan..... grają pod blokiem ileśtam klas wyżej? i co mu w tedy odpowiesz? .... popatrzcie na hutnika, po bankructwie już tyle lat minęło i dalej grają po pastwiskach.... ilu mają od tego czasu nowych kibiców?..... Wisła MUSI zostac w ekstraklasie, żebyśmy dalej się łudzili, że ktoś jutro przyjdzie i wrócą wspaniałe czasy.....4 liga to umieranie klubu - w tedy już nikt nie będzie się nawet łudził i na stadion nie przyjdzie
|