pepe72 napisał(a):

Ten artykuł raczej wygląda na przygotowanie się do decyzji przejęcia TS i SSA przez miasto.
Sytuacja win-win. Miasto pozbędzie się z klubu kogo trzeba, a przy okazji powstanie jakiś budynek na gruntach TS.
|
Ale co ma sytuacja w SA do sytuacji TS? A co za tym idzie, co mają działki z tym wspólnego?