Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10352
Stary 27.11.2018, 23:51
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Do wszystkich co jada po Cupiale.

Ten czlowiek w raptem kilkanascie lat zapewnil nam 8 mistrzostw Polski, 4 wicemistrzostwa, 2 puchary krajowe i niezapomniane mecze w pucharze europy.

Zrobil to co kilkunastu inwestorom nir udalo sie zrobic na przestrzeni lat w wiekszosci polskich klubow pilkarskich. Powinnismy tego Pana nosic na rekach, a nie wyzywac w internetach

Jesli Wisla spadnie do 4 ligi to za 5 lat powroci - jak to sie ma do osiagniec jakie zapewnil nam ten mily jegomosc i ktore inne kluby nie osiagnely w calej swojej historii?
I szacunek dla niego za sukcesy i wiele niezapomnianych chwil, tego mu nikt nie odbierze... choć jego parcie na ligę mistrzów "po trupach" i jego ostatnie pare lat we Wiśle to niestety zawalił po całości. Cupiał z taką kasą zadłużył Wisłę, to wy się dziwicie że TS bez kasy powiększa to zadłużenie
Ostatnio edytowane przez Rience : 28.11.2018 o godz. 00:14.
Odpowiedz cytując