paralaksa napisał(a):

Do wszystkich co jada po Cupiale.
Ten czlowiek w raptem kilkanascie lat zapewnil nam 8 mistrzostw Polski, 4 wicemistrzostwa, 2 puchary krajowe i niezapomniane mecze w pucharze europy.
Zrobil to co kilkunastu inwestorom nir udalo sie zrobic na przestrzeni lat w wiekszosci polskich klubow pilkarskich. Powinnismy tego Pana nosic na rekach, a nie wyzywac w internetach
Jesli Wisla spadnie do 4 ligi to za 5 lat powroci - jak to sie ma do osiagniec jakie zapewnil nam ten mily jegomosc i ktore inne kluby nie osiagnely w calej swojej historii?
|
I szacunek dla niego za sukcesy i wiele niezapomnianych chwil, tego mu nikt nie odbierze... choć jego parcie na ligę mistrzów "po trupach" i jego ostatnie pare lat we Wiśle to niestety zawalił po całości. Cupiał z taką kasą zadłużył Wisłę, to wy się dziwicie że TS bez kasy powiększa to zadłużenie
