Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10343
Stary 27.11.2018, 21:44
ani Cupiał dobry, ani Sarapata&co dobrzy, nie jest dobry też Majchrowski. Ani sympatycy Wisły w liczbie 15-20 tysięcy, którzy tak ochoczo przychodzili na mecze TOP przy Reymonta.

dobrzy okazali się tylko stali bywalcy R22 w liczbie 10 tysięcy osób, a to za mała na obecne realia... takie życie.

Trupa reanimować się nie da. No chyba, że ktoś wymyśli cudowny lek...
Odpowiedz cytując