|
ani Cupiał dobry, ani Sarapata&co dobrzy, nie jest dobry też Majchrowski. Ani sympatycy Wisły w liczbie 15-20 tysięcy, którzy tak ochoczo przychodzili na mecze TOP przy Reymonta.
dobrzy okazali się tylko stali bywalcy R22 w liczbie 10 tysięcy osób, a to za mała na obecne realia... takie życie.
Trupa reanimować się nie da. No chyba, że ktoś wymyśli cudowny lek...
|