Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#439
Stary 27.11.2018, 20:23
Ja myślę że będzie jeszcze lepiej,wkoncu mamy okres przed świąteczny i każdy szuka oszczędności...Nie każdy przecież jeszcze wie o Socios.Reklama jest bardzo potrzebna.Mysle że w emigracji jest gigantyczny potencjał.Genialna inicjatywa i jeszcze lepsza statystka. PS. Deklaracja wysłana!
Odpowiedz cytując