|
Ja myślę że będzie jeszcze lepiej,wkoncu mamy okres przed świąteczny i każdy szuka oszczędności...Nie każdy przecież jeszcze wie o Socios.Reklama jest bardzo potrzebna.Mysle że w emigracji jest gigantyczny potencjał.Genialna inicjatywa i jeszcze lepsza statystka. PS. Deklaracja wysłana!
|