|
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią. Jeżeli każdy z nas wyciągnie chociaż dwie/trzy osoby, która chodzą "w kratkę" to może się udać! Ważne, żeby uświadomić ludzi dlaczego te mecze są takie ważne i że jak teraz nie przyjdą to mogą pomarzyć o topowych meczach przy R22 na dobre kilka lat. Może to podziała na wyobraźnie. Rozgrzewamy do czerwoności nasze social-media i jedziemy z koksem!
#warciwsparcia
|