@azor po co takie piszesz rzeczy. nie ośmieszaj faktów, bo one ośmieszają Ciebie, to tak w nawiązaniu do frekwencji. a co do Sarapaty, to już jej nie broni praktycznie nikt. przy czym ostatnie Twoje zdanie jest śmieszne i podważa normalny odbiór Twojej osoby. Jadczak to śmieszny gostek, podobnie jak Miga, więc nie wspominaj o tych dwóch. Majchrowski jest jaki jest i chyba tego tłumaczyć nie trzeba... a Weszło to już w ogóle cudowny przykład
