regan napisał(a):

Wam to nigdy nie dogodzi. Odzywa się - źle nie odzywa sie - źle...
Weźcie sie co poniektórzy do namawiania znajonych na 2 ostatnie mecze a nie głupoty na forum wypisujecie...
|
A masz świadomość, że ta Pani jest w w dość mocno bezpośredni sposób odpowiedzialna za to, żebyś Ty, ja czy ktokolwiek inny nie musiał znajomych namawiać?