Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10326
Stary 27.11.2018, 11:51
regan napisał(a):Wyświetl post
Wam to nigdy nie dogodzi. Odzywa się - źle nie odzywa sie - źle...
Weźcie sie co poniektórzy do namawiania znajonych na 2 ostatnie mecze a nie głupoty na forum wypisujecie...
A masz świadomość, że ta Pani jest w w dość mocno bezpośredni sposób odpowiedzialna za to, żebyś Ty, ja czy ktokolwiek inny nie musiał znajomych namawiać?
Odpowiedz cytując