azor napisał(a):

|
Rzeczywiście lepiej było jak milczała...z takim rzekomym "niedoinformowaniem" to strach jej warzywniak do prowadzenia powierzyć, bo by pomidorów z ziemniaków nie zauważyła.
|
Wam to nigdy nie dogodzi. Odzywa się - źle nie odzywa sie - źle...
Weźcie sie co poniektórzy do namawiania znajonych na 2 ostatnie mecze a nie głupoty na forum wypisujecie...