Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10323
Stary 27.11.2018, 10:14
azor napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście lepiej było jak milczała...z takim rzekomym "niedoinformowaniem" to strach jej warzywniak do prowadzenia powierzyć, bo by pomidorów z ziemniaków nie zauważyła.
Wam to nigdy nie dogodzi. Odzywa się - źle nie odzywa sie - źle...
Weźcie sie co poniektórzy do namawiania znajonych na 2 ostatnie mecze a nie głupoty na forum wypisujecie...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując