Temat
:
[XVI kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków, poniedziałek 26 listopad, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline
#
31
26.11.2018, 20:26
Mecz jak mecz, Imaz by lepiej przymierzył na początku, Boguski nie miałby tak gładkiego czoła a Lis dziurawych rąk i mogło być zupełnie inaczej.
Mnie tam wynik nie rusza. I tak szacun dla chłopaków, że nie strzelili focha.
MaLk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaLk
Znajdź inne posty napisane przez MaLk