Nie wiem jak to możliwe, że w 1 połowie świnia wymieniała podania i ogrywała nas piętką jak na treningu - nawet Barcelona w każdym z 4 meczów na przestrzeni 20 lat nie yebała nas tak...
Lis

To samo co ostatnio... Jak ktoś sądzi, że na dzień dzisiejszy jest ma większe umiejętności niż Buchal to do lekarza i to szybko, do Smudy na obserwacje jak chodzi po schodach.