|
Akurat Smólka jest całkiem przyzwoitym trenerem, świadczy o tym styl gry Świnki to nie drużyna Ojrzynskiego kopnij biegnij sfauluj tylko zespół potrafiący grać piłka i przy niej sie utrzymać w dzisiejszym meczu mieli piłkę przez 60 % gry z Wisłą która jest drużyna z najświętszym posiadaniem piłki w ekstraklasie ....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|