|
Ja rozumiem że nie mają płacone, rozumiem że wynik tego meczu nie jest w tej chwili sprawa najwazniejsza
Ale to co my ostatnio gramy w obronie to jest kryminal
I nie tylko wielbłąd dzisiejsze Lisa, Sadlok i Wasyla mam na mysli
Środka pola defensywnie też nie ma, skrzydłowy bronią tylko teoretycznie
Jeszcze słupek, poprzeczką i setka Bogusia koncertowo spartolona
E: w ostatnich 5 meczach 13 straconych bramek, bez względu na sytuację, w obronie to my się ku.rwa kompromitujemy
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 26.11.2018 o godz. 19:51.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|